Семінар: «Право на життя та заборона катувань, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження в практиці Європейського суду з прав людини»

Отправлено 28 июн. 2014 г., 13:53 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 28 июн. 2014 г., 13:54 ]
Співробітники Дослідницького центру з питань виконання рішень та застосування практики ЄСПЛ Анцупова Т. О. та Селезньов В. Є. прийняли участь у тематичному семінарі на тему:  «Право на життя та заборона катувань, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження в практиці Європейського суду з прав людини». Семінар був проведений у рамках спільного проекту між Європейським Союзом та Радою Європи «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)». Семінар проводився у форматі діалогу. Доповідачі відповідали на запитання аудіторії та аргументували свої відповіді прикладами з практики ЄСПЛ. Статті 2 та 3 ЄКПЛ розглядались у матеріальному і процесуальному аспекті.
Співробітники Дослідницького центру з питань виконання рішень та застосування практики ЄСПЛ Анцупова Т. О. та Селезньов В. Є. взяли участь у тематичному семінарі на тему:  «Право на життя та заборона катувань, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження в практиці Європейського суду з прав людини». Семінар був проведений у рамках спільного проекту між Європейським Союзом та Радою Європи